Detta är en MSW-fälg av modellen 50 Gloss Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". Fälgbredden för denna variant av MSW 50 Gloss Black är 11". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för MSW 50 Gloss Black är 49 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. BytHjul säljer MSW 50 Gloss Black 21" i sin webbshop för 4517 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
21"-fälg av modellen 50 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 49 mm.
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter 50 Gloss Black.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 49.
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 49 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk.