Denna 20"-fälg från MSW har modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bredden på denna fälg är 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 51 G.Blk är 35 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW MSW 51 G.Blk 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 669 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 35.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 26 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.