En snygg fälg på 22" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 50 Matt Gunmetal Polished. Fälgens bredd är 11". MSW 50 Matt Gunmetal Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgens ET-mått är 15 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. Du hittar mer information om MSW 50 Matt Gunmetal Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 054 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 15 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 11" och ET-måttet är 15 mm.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 11" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 15 mm.