Med ett pris på 2370 kronor är MSW 80 Gloss Black ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. Denna fälg är 8" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 44 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. BytHjul säljer MSW 80 Gloss Black 18" i sin webbshop för 2370 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 370 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
MSW 80 Gloss Black Polished, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 44 mm.
Denna 18"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 44 mm. Modellen heter 80 Gloss Black.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW 80 Gloss Black, 18"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.