En snygg fälg på 20" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 43 Black/Polished. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8" passar. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 43 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4083 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 083 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 43 Black/Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 66 mm |
MSW 43 Black/Polished, 20"-fälg, 8" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 40 mm.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.
MSW 43 Black/Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 34.
MSW 43 Black/Polished, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 49 mm.