MSW 50 Gloss Black är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Fälgens bredd är 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 50 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Centrumhålet är 66.6 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 50 Gloss Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4517 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 50 mm.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 19 mm.
MSW 50 Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 44.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 33 mm. MSW 50 Gloss Black är 21" och har en bultcirkel på 5/130.