MSW MSW 32 G.Blk/Pol är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Fälgens bredd är 7.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW MSW 32 G.Blk/Pol är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 49 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. MSW MSW 32 G.Blk/Pol är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW MSW 32 G.Blk/Pol från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 311 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 32 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter MSW 32 G.Blk/Pol.
MSW 32 G.Blk/Pol 19" från MSW med 7.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MSW MSW 32 G.Blk/Pol, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 32 mm.
MSW 32 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.