Med ett pris på 5842 kronor är MSW 50 Matt Gunmetal Polished ett bra alternativ bland 22"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 10". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 26 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5842 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 842 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 56 mm.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 25 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
50 Matt Gunmetal Polished 22" från MSW med 10" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.