MSW 51 G.Blk 22" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW MSW 51 G.Blk har en bredd på 11". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 50 mm. Denna variant av MSW 51 G.Blk har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 51 G.Blk. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 5245 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 15 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 11" och ET 15 mm. Bultcirkeln är 5/112.