Med ett pris på 3124 kronor är MSW MSW 31 G.Blk/Pol ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Fälgbredden för denna variant av MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 7.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 5/112.
Inpressningsdjupet för MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 42 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 31 G.Blk/Pol. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3124 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 124 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 32.
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet MSW 31 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 20 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/112.