Denna 22"-fälg från MSW har modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 10". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 56 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. 50 Matt Gunmetal Polished 22" är en snygg fälg för 5935 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 935 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 56 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
22"-fälg av modellen 50 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 56 mm.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 26 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 25 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.