50 Matt Gunmetal Polished 21" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Denna fälg är 10" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 50 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. MSW 50 Matt Gunmetal Polished kan du köpa från BytHjul för endast 5057 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 057 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
21"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 44 mm.
21"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 33 mm.
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 22" och har en bultcirkel på 5/112.