MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg på 22" från MSW. MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en fälgbredd som är 10". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet för MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 25 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 50 Matt Gunmetal Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 935 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 26 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 56 mm.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
50 Matt Gunmetal Polished 22" från MSW med 10" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.