MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Fälgens bredd är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 31 G.Blk/Pol är 48 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.6 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MSW 31 G.Blk/Pol 19" är en snygg fälg för 3328 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 328 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
18"-fälg av modellen MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 48 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 48 mm. MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.