Detta är en MSW-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Denna variant av fälgen har en diameter på 22". MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en fälgbredd som är 11". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 50 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5162 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 162 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 15 mm.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 22"-fälg, 11" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 44 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.