Med ett pris på 2790 kronor är MSW 48 Van Black Polished ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. Fälgens bredd är 7.5". MSW 48 Van Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 48 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 48 Van Black Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2790 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 790 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 Van Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 18"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/160 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter 48 Van Black Polished.
MSW 48 VAN Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 48.
MSW 48 VAN Black, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/160 bultcirkel och ET på 48 mm.
MSW 48 Van Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 53.