Denna 19"-fälg från MSW har modellnamnet MSW 32 G.Blk/Pol. Fälgens bredd är 8". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Fälgens ET-mått är 34 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 73.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 32 G.Blk/Pol. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3374 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 374 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 32 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 34 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 32 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW MSW 32 G.Blk/Pol, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 19 mm.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter MSW 32 G.Blk/Pol.
MSW 32 G.Blk/Pol 19" från MSW med 7.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.