Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3200 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 32 G.Blk/Pol och den tillverkas av MSW. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 32 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. MSW MSW 32 G.Blk/Pol kan du köpa från BytHjul för endast 3198 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 198 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 32 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter MSW 32 G.Blk/Pol.
MSW 32 G.Blk/Pol 19" från MSW med 7.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MSW MSW 32 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 49.
MSW 32 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.