MSW 51 G.Blk 22" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd som är 11". MSW MSW 51 G.Blk fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet för MSW MSW 51 G.Blk är 15 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. MSW MSW 51 G.Blk kan du köpa från BytHjul för endast 5245 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 15 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 15 mm.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 22" och har en bultcirkel på 5/112.