En snygg fälg på 19" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för MSW 32 G.Blk/Pol. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 32 G.Blk/Pol är 48 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.6 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW MSW 32 G.Blk/Pol 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 160 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 32 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MSW 32 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 41 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW 32 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW MSW 32 G.Blk/Pol, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 19 mm.
MSW MSW 32 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 34.