MSW 80 Gloss Black är en fälg på 18" från MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 80 Gloss Black har en bredd på 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 40 mm. Detta är en fälg med 57.1 mm stort navhål. BytHjul säljer idag MSW 80 Gloss Black för 2370 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 370 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
80 Gloss Black 18" från MSW med 8" bredd och ET på 44 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW 80 Gloss Black är 18" och har en bultcirkel på 5/114.3.
80 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.