Om du letar efter bra 19"-fälgar kan MSW MSW 31 G.Blk/Pol vara värt att ta en titt på. MSW MSW 31 G.Blk/Pol har en fälgbredd som är 7.5". MSW MSW 31 G.Blk/Pol har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 31 G.Blk/Pol är 48 mm. Denna variant av MSW 31 G.Blk/Pol har ett navhål/centrumhål som är 73.1 mm stort. En uppsättning MSW MSW 31 G.Blk/Pol kan bli din för endast 3202 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 202 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
18"-fälg av modellen MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 48 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 48 mm. MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 32.
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet MSW 31 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.