MSW 42 Gloss Black Polished är en fälg på 17" från MSW. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW 42 Gloss Black Polished har en fälgbredd på 7.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 42 Gloss Black Polished är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. BytHjul säljer idag MSW 42 Gloss Black Polished för 2673 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 673 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 42 Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
17"-fälg av modellen 42 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 48 mm.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 42 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 27 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW 42 Gloss Black Polished är 17" och har en bultcirkel på 5/114.3.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 42 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 7.5" och ET-måttet är 38 mm.