Om du letar efter bra 19"-fälgar kan MSW 80 Gloss Black Polished vara värt att ta en titt på. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 38 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. MSW 80 Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 2822 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 822 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MSW 80 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 26.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 47 mm. MSW 80 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW 80 Gloss Black Polished, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.