80 Gloss Black Polished 17" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW 80 Gloss Black Polished har en fälgbredd på 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 42 mm. Navhålet på MSW 80 Gloss Black Polished är 66.6 mm stort. BytHjul säljer MSW 80 Gloss Black Polished 17" i sin webbshop för 2250 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 250 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.
19"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 42 mm.
MSW 80 Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 42.
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter 80 Gloss Black.