Om du letar efter bra 18"-fälgar kan MSW MSW 31 G.Blk/Pol vara värt att ta en titt på. MSW MSW 31 G.Blk/Pol har en fälgbredd som är 7.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 44 mm. Navhålet på MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 73.1 mm stort. MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW MSW 31 G.Blk/Pol från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 715 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
18"-fälg av modellen MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 48 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 48 mm. MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 33.
18"-fälg från MSW av modellen MSW 31 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 35 mm.