Om du letar efter bra 18"-fälgar kan MSW MSW 31 G.Blk/Pol vara värt att ta en titt på. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. MSW MSW 31 G.Blk/Pol har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 31 G.Blk/Pol är 35 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. BytHjul säljer idag MSW MSW 31 G.Blk/Pol för 2834 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 834 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
18"-fälg av modellen MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 48 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 48 mm. MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 33.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 44 mm. Bultcirkeln är 5/112.