Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3400 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 31 G.Blk/Pol och den tillverkas av MSW. Denna fälg är 8" bred. För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 43 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. BytHjul säljer MSW MSW 31 G.Blk/Pol 19" i sin webbshop för 3329 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 329 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
19"-fälg av modellen MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 43 mm.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter MSW 31 G.Blk/Pol.
MSW MSW 31 G.Blk/Pol, 18"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 43 mm.
MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 32.