MSW 43 Black/Polished är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Denna fälg är 7" bred. MSW 43 Black/Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Glöm inte kolla att ET 34 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 43 Black/Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3321 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 321 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 43 Black/Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 34 mm |
| Navhål | 66 mm |
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.
MSW 43 Black/Polished, 20"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 43 mm.
MSW 43 Black/Polished, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 49 mm.