MSW 43 Black/Polished är en fälg på 19" från MSW. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Detta är en fälg med 73 mm stort navhål. En uppsättning MSW 43 Black/Polished kan bli din för endast 3344 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 344 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 43 Black/Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73 mm |
43 Black/Polished 19" från MSW med 8" bredd och ET på 26 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.
43 Black/Polished från MSW. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.