MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och MSW 31 G.Blk/Pol 19" är inget undantag. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 43 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. BytHjul säljer idag MSW MSW 31 G.Blk/Pol för 3366 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 366 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter MSW 31 G.Blk/Pol.
MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 32.
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet MSW 31 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 20 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.