Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 5300 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 51 G.Blk och den tillverkas av MSW. Fälgens bredd är 11". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. MSW MSW 51 G.Blk är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW MSW 51 G.Blk från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 15 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 22" och har en bultcirkel på 5/112.