MSW 42 Gloss Black Polished är en fälg på 17" från MSW. Denna fälg är 7.5" bred. För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 42 Gloss Black Polished är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 27 mm. Denna variant av 42 Gloss Black Polished har ett navhål/centrumhål som är 73.1 mm stort. 42 Gloss Black Polished 17" är en snygg fälg för 2673 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 673 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 42 Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 27 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 42 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 27.
17"-fälg från MSW av modellen 42 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 27 mm.
42 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 27 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
17"-fälg av modellen 42 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 48 mm.