80 Gloss Black Polished 18" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. MSW 80 Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 39 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. MSW 80 Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 2532 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 532 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
80 Gloss Black 18" från MSW med 8" bredd och ET på 39 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från MSW på 18" med modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/110, bredden 8" och ET-måttet är 33 mm.
Fälg från MSW på 18" med modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 25 mm.