En snygg fälg på 17" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 80 Gloss Black. Denna fälg är 7" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna variant av 80 Gloss Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 42 mm. Denna variant av 80 Gloss Black har ett navhål/centrumhål som är 66.6 mm stort. MSW 80 Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 80 Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 195 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MSW 80 Gloss Black Polished, 17"-fälg, 7" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 42 mm.
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter 80 Gloss Black.
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.
19"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 42 mm.