Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 5300 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 51 G.Blk och den tillverkas av MSW. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd på 10". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 25 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. BytHjul säljer idag MSW MSW 51 G.Blk för 5245 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 25 mm.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 18 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 26 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 56.