Om du letar efter bra 21"-fälgar kan MSW 50 Matt Gunmetal Polished vara värt att ta en titt på. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en bredd på 9.5". MSW 50 Matt Gunmetal Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 22 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. 50 Matt Gunmetal Polished 21" är en snygg fälg för 5025 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 025 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 22 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 22 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
50 Gloss Black 21" från MSW med 9.5" bredd och ET på 22 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
21"-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 31 mm.
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 19 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.