Om du letar efter bra 16"-fälgar kan MSW 80 Gloss Black Polished vara värt att ta en titt på. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 80 Gloss Black Polished har en bredd på 6.5". MSW 80 Gloss Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 114.3 mm (bultcirkel 5/114.3).
Denna variant av 80 Gloss Black Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Centrumhålet är 67.1 mm stort. MSW 80 Gloss Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 80 Gloss Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 739 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
80 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Denna 16"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 4/100.