MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och MSW 51 G.Blk 20" är inget undantag. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd som är 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 114.3 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/114.3.
Fälgens ET-mått är 30 mm. Navhålet på MSW MSW 51 G.Blk är 73.1 mm stort. Du hittar mer information om MSW MSW 51 G.Blk genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 618 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
MSW MSW 51 G.Blk, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 35 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/114.3.