MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och 80 Gloss Black 17" är inget undantag. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 80 Gloss Black har en bredd på 7". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 80 Gloss Black är 5/114.3.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 80 Gloss Black är 35 mm. Centrumhålet på denna fälg är 67.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 80 Gloss Black 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 323 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Denna 16"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.
80 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.