MSW MSW 51 G.Blk är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd på 8.5". Fälgens cirkeldiameter är 114.3 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/114.3 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. MSW MSW 51 G.Blk är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW MSW 51 G.Blk från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 618 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 30.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/114.3.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk.