MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och 80 Gloss Black Polished 17" är inget undantag. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7". Med en cirkeldiameter på 114.3 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/114.3.
Inpressningsdjupet för MSW 80 Gloss Black Polished är 35 mm. Centrumhålet på denna fälg är 60.1 mm stort. MSW 80 Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 2250 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 250 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
80 Gloss Black Polished 17" från MSW med 7" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW 80 Gloss Black är 18" och har en bultcirkel på 5/114.3.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 47 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.