Denna 19"-fälg från MSW har modellnamnet 41 Gloss Black Polished. MSW 41 Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 50 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. MSW 41 Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 3405 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 405 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 41 Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
41 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MSW 41 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/108.
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet 41 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet 41 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 27 mm.