En snygg fälg på 19" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 27T Silver. Fälgbredden för denna variant av MSW 27T Silver är 8.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 27T Silver är 5/114.3.
Fälgens ET-mått är 35 mm. Detta är en fälg med 64.1 mm stort navhål. MSW 27T Silver kan du köpa från BytHjul för endast 2843 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 843 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 27T Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
MSW 27T Gloss Black, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 35 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW 27T Gloss Grey är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.
19"-fälg av modellen 27T Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 35 mm.
27T Gloss Black från MSW. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.