MSW 41 Gloss Black Polished är en fälg på 20" från MSW. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. MSW 41 Gloss Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 114.3 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/114.3.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 41 Gloss Black Polished är 45 mm. MSW 41 Gloss Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 41 Gloss Black Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4175 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 175 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 41 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter 41 Gloss Black Polished.
41 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
MSW 41 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 45.
41 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.