Om du letar efter bra 17"-fälgar kan MSW 48 Van Black Polished vara värt att ta en titt på. MSW 48 Van Black Polished har en fälgbredd som är 7". MSW 48 Van Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 114.3 mm (bultcirkel 5/114.3).
Inpressningsdjupet för MSW 48 Van Black Polished är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.1 mm. En uppsättning MSW 48 Van Black Polished kan bli din för endast 2469 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 469 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 Van Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 51 mm. MSW 48 Van Black Polished är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 66 mm. MSW 48 Van Black Polished är 17" och har en bultcirkel på 5/130.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 48 Van Black Polished. Bultcirkeln är 5/120, bredden 7" och ET-måttet är 55 mm.
48 Van Black Polished från MSW. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 68 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.