Denna 17"-fälg från MSW har modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Fälgens bredd är 7". MSW 80 Gloss Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 114.3 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/114.3.
Denna variant av 80 Gloss Black Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 35 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.1 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2250 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 250 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 47 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 80 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7" och ET-måttet är 35 mm.