Om du letar efter bra 17"-fälgar kan MSW 42 Gloss Black Polished vara värt att ta en titt på. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 7.5" passar. Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. 42 Gloss Black Polished 17" är en snygg fälg för 2673 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 673 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 42 Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW 42 Gloss Black Polished är 17" och har en bultcirkel på 5/114.3.
42 Gloss Black Polished 18" från MSW med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 42 Gloss Black Polished.
17"-fälg av modellen 42 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.