Detta är en MSW-fälg av modellen 99 Van Matt Bronze. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". MSW 99 Van Matt Bronze fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Centrumhålet är 65.1 mm stort. MSW 99 Van Matt Bronze kan du köpa från BytHjul för endast 3241 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 241 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 99 Van Matt Bronze |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
18"-fälg av modellen 99 Van Matt Bronze från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 53 mm.
99 Van Matt Bronze från MSW. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 60 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
18"-fälg av modellen 99 Van Matt Black Polished Lip från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 45 mm.
99 Van Matt Black 18" från MSW med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.