MSW 51 G.Blk 22" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Fälgens bredd är 11". MSW MSW 51 G.Blk fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 44 mm. Navhålet på MSW MSW 51 G.Blk är 66.5 mm stort. En uppsättning MSW MSW 51 G.Blk kan bli din för endast 5245 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 22"-fälg, 11" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 44 mm.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 15 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.